WAKACJE BEZ GRANIC

anwildlawloclawka-e1418727857781

WAKACJE BEZ GRANIC NA ORLIKU PRZY ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH WE WŁOCŁAWKU

W dniach od 01 do 08 lipca na Orliku przy Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku odbędzie się cykl imprez „EDUKACJA NA WAKACJACH W ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH”, w ramach projekty WAKACJE BEZ GRANIC – FUNDACJI ANWIL DLA WŁOCŁAWKA. UKS ELEKTRYK wraz z animatorami, przygotowali cykl imprez i zabaw sportowo – edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, w kategorii dziewczynki i chłopcy:

grę w mini piłkę nożną 3×3 lub 4×4 – rozgrywki dla grupy wiekowej 06 – 14 lat z podziałem na kategorie, dodatkowo rozgrywki – piłka nożna „Euro”, „karne, wolne, sam na sam”, piłka koszykowa – gra w 21, turniej w badmintona – każdy z każdym, turniej w piłkarzyki, turnieje gier planszowych, quizy wiedzy o sporcie. Rozgrywki rozpoczynać się będą od godziny 16 do 18. Dla najlepszych przewidziane są nagrody.

Zgłoszenia dla dzieci i młodzieży w wieku od 06 do 18 roku życia.

formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Informacje na Orliku przy Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku w godz. od 16 do 21 lub pod numerem telefonu: 503197053. Do zgłoszenia potrzebny będzie nr pesel oraz adres zamieszkania. Termin zgłoszeń upływa 25 czerwca 2017 r.

Comments are closed.