WAKACJE Z PRZYGODĄ NA ORLIKU w ELEKTRYKU

anwildlawloclawka-e1418727857781

WAKACJE Z PRZYGODĄ NA ORLIKU PRZY ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH WE WŁOCŁAWKU

W dniach od 16 do 20 lipca na Orliku przy Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku odbędzie się cykl imprez Świat z przygodą na sportowo w ELEKTRYKU w ramach projektu WAKACJE Z PRZYGODĄ – FUNDACJI ANWIL DLA WŁOCŁAWKA. UKS ELEKTRYK wraz z animatorami, przygotowali cykl imprez i zabaw sportowo – edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, w kategorii dziewczynki i chłopcy. Rozgrywki będą miały charakter podróży przez kontynenty i poznanie innych kultur.

Dla uczestników przygotowaliśmy: grę w mini piłkę nożną 3×3 lub 4×4 – rozgrywki dla grupy wiekowej 06 – 14 lat z podziałem na kategorie, dodatkowo rozgrywki – piłka nożna „Euro”, „karne, wolne, sam na sam”, piłka plażowa, turniej w badmintona – każdy z każdym, turniej w piłkarzyki, quizy wiedzy. Rozgrywki rozpoczynać się będą od godziny 16 do 18. Dla wszystkich uczestników upominki.

Zgłoszenia dla dzieci i młodzieży w wieku od 06 do 18 roku życia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Informacje oraz zgłoszenia pod numerem telefonu: 503197053.

Do zgłoszenia potrzebny będzie nr pesel oraz adres zamieszkania. Termin przyjmowania zgłoszeń do 14 lipca 2018 r.

Comments are closed.